Kľúčenky na fotky

Kľúčenky na fotky do nemeckej značky Hama® - Kľúčenky na fotky od rozmeru 2 x 2,5 cm po 3,5x4,5 cm. Kľúčenky s fotkou podčiarkujú osobitosť fotografie.

Kľúčenky na fotky online predaj eshop

Kľúčenky s možnosťou vloženia vlastnej fotografie môžete zarámovať svoje vlastné fotky, ktoré Vám budú školské tašky spríjemňovať život. Tiež sú dobrým nápadom na vianočný darček.

Kovové kľúčenky sú ideálne pre životný štýl mladých ľudí.

 

Informácie o výrobcovi kľúčeniek

Spoločnosť HAMA, nemecký výrobca rámov, bola založená v roku 1923 a v súčasnosti zamestnáva 2500 ľudí. Má pobočky v 17 krajinách, sídli v Monheime ( Nemecko ) a vyrába a distribuuje rámy na obrazy, portrétne fotorámiky, kľúčenky s možnosťou vloženia vlastnej fotky.

Kľúčenky na fotky

Hliníkové rámy od značky NIELSEN, pasparty do rámov, digitálne fotorámčeky, kovové rámy fotoalbumy, FOTO-VIDEO príslušenstvo, školské tašky a ruksaky, príslušenstvo pre mobily, domáce potreby, Audio TV príslušenstvo a autodoplnky.

Ponúkané kľúčenky

Ponúkané kľúčenky HAMA - kovový prívesok na kľúče Jolie - prívesok na kľúče Sophie - foto prívesok na kľúče Studio - foto prívesok na kľúče pasparty Trendy kožený- prívesok na kľúče akrylový 2,8x4,3 cm - foto prívesok na rámy na plagáty kľúče akrylový 3,5x4,5 cm - prívesok na kľúče Fashion

Hama prívesok na kľúče Glimmer - Hama prívesok na kľúče Jolie - Hama prívesok na kľúče Heart školské tašky pre prvákov