Fotorámik

Fotoramik fotografické rámčeky v menších formátoch sú vybavené čiernou zadnou stenou a podperou – možno ich postaviť na stôl.

Fotorámik online predaj

Séria rámov Oregon v dvoch profilových šírkach sa hodí so svojou polkruhovou lištou  a mnohými farbami a povrchovými fotorámik úpravami pre fotografie, kresby, akvarely a plagáty. Skutočné štandardné rámy, vhodné pre mnoho príležitostí. Hama tiež prekvapuje barokovým fotorámčekom Donatello a rámčekom Farneto. Pomocou týchto rámov MDF v barokovom štýle s diskrétnymi ozdobami môžete rámovať štýlové portréty.

 

Informácie o výrobcovi

Spoločnosť HAMA, nemecký výrobca rámov, bola založená v roku 1923 a v súčasnosti zamestnáva 2500 ľudí. Má pobočky v 17 krajinách, sídli v Monheime ( Nemecko ) a vyrába a distribuuje rámy na obrazy, portrétne fotorámiky, kľúčenky s možnosťou vloženia vlastnej fotky.

fotorámik

Hliníkové rámy od značky NIELSEN, pasparty do rámov, digitálne fotorámčeky, kovové rámy fotoalbumy, FOTO-VIDEO príslušenstvo, školské tašky a ruksaky, príslušenstvo pre mobily, domáce potreby, Audio TV príslušenstvo a autodoplnky.

Fotorámik na stenu

Pridajte nejaké osobné fotografie na policu, knižnicu alebo stôl s portrétovými rámami. Všestranné rámčeky sa dajú použiť fotoramik horizontálne alebo vertikálne a sú to najlepšie tipy na darček vôbec. Bez ohľadu na to, o akú ide príležitosť, rámček s obrázkom je cenovo prijateľný, jedinečný darček.

Ukážte svoje obľúbené fotografie, detské umenie školské tašky na kolieskach alebo spomienky z pekných výletov zmiešaním a zosúladením všetkých našich rámových štýlov, farieb a textúr.