Kľúčenky kožené

Kľúčenky kožené do nemeckej značky Hama® - Kľúčenky kožené od rozmeru 2 x 2,5 cm po 3,5x4,5 cm. Kľúčenky s fotkou podčiarkujú osobitosť fotografie.

Kľúčenky kožené online predaj eshop

Kľúčenky s možnosťou vloženia vlastnej fotografie môžete zarámovať svoje vlastné fotky, ktoré Vám budú spríjemňovať život. Tiež sú dobrým nápadom na vianočný darček.

Kovové kľúčenky sú ideálne pre životný štýl mladých ľudí.

 

Informácie o výrobcovi kľúčeniek

Spoločnosť HAMA, nemecký výrobca rámov, bola založená v roku 1923 a v súčasnosti zamestnáva 2500 ľudí. Má pobočky v 17 krajinách, sídli v Monheime ( Nemecko ) a vyrába a distribuuje fotorámiky na obrazy, portrétne fotorámiky, kľúčenky s možnosťou vloženia vlastnej fotky.

Kľúčenky kožené

Hliníkové rámy od značky NIELSEN, pasparty do rámov, digitálne fotorámčeky, kovové rámy fotoalbumy, FOTO-VIDEO príslušenstvo, školska taška a ruksaky, príslušenstvo pre mobily, domáce potreby, Audio TV príslušenstvo a autodoplnky.

Ponúkané kľúčenky

Ponúkané kľúčenky HAMA - kovový prívesok na kľúče Jolie - prívesok na kľúče Sophie - foto prívesok na kľúče Studio - foto klucenky prívesok na kľúče Trendy kožený- prívesok na kľúče rámy na plagáty akrylový 2,8x4,3 cm - foto prívesok na kľúče akrylový 3,5x4,5 cm - prívesok na kľúče Fashion

Hama prívesok na kľúče Glimmer - Hama prívesok na kľúče Jolie - Hama prívesok na kľúče Heart